28 sierpnia 2023

Relacja z IV turnieju w bule w Starym Bojanowie

W niedzielę 27 sierpnia 2023 r. przy boisku piłkarskim w Starym Bojanowie zorganizowany został IV Turniej w Bule o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Śmigla.

W tegorocznej edycji udział wzięło 12 par. Większość ze startujących miało za sobą już kilkuletnie doświadczenie.

Przed rozpoczęciem rozgrywek Zygmunt Ratajczak - kierownik Ośrodka Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu poinformował zebranych o systemie gry. Zawody były przeprowadzone z podziałem na 4 grupy po 3 drużyny. Po fazie grupowej przeprowadzono ćwierćfinały z udziałem 8 ekip, następnie półfinały, spotkanie o 3 miejsce i finał.

W ostatecznym rozrachunku puchar Wiesława Kasperskiego powędrował do drużyny w składzie: Sebastian Bartkowiak i Sebastian Rybarczyk (Pelikan Kościan). Na drugim stopniu podium stanął Kamil i Łukasz Lurc (Stare Bojanowo), a na trzeciej pozycji uplasował się Daniel Becelewski i Jacek Bajsztok (Stare Bojanowo).