fb Wirtualny spacer
16 listopada 2021

Relacja z ostatnich zmagań tenisistów KS Polonia Śmigiel

II Grand Prix Wielkopolski Kadetek i Kadetów

13 listopada 2021 r. w Poznaniu odbył się II Grand Prix Wielkopolski Kadetek i Kadetów. Wśród 75 zawodników z całej Wielkopolski było 6 tenisistów KS Polonia Śmigiel.

Zawodniczki Polonii zdominowały rywalizację. Najlepsza okazała się Katarzyna Nowak, która w finale ograła swoją koleżankę z klubu Weronikę Trybuła i wywalczyła awans na GP Polski. Limit imienny na GP Polski posiadają już: Julia Borowska i Michał Kaźmierczak.

Podczas zawodów pozytywnie zaskoczyła wynikiem Żaczka Zuzanna Wieczorek, która wywalczyła 4 miejsce. Na 6 pozycji zawody zakończyła Ola Przybylska.

Chłopcy: Miłosz Kmieciak i Piotr Wieczorek mieli mniej szczęścia i zawody ukończyli w przedziale 13-16.

 

II Grand Prix Wielkopolski Młodziczek i Młodzików

7 Listopada 2021 r. czterech tenisistów KS Polonia Śmigiel wzięło udział w II Grand Prix Wielkopolski Młodziczek i Młodzików w Liścu Wielkim. W turnieju wzięło udział 76 zawodników, a wśród nich 4 polonistów.

Najlepiej z całej czwórki spisał się Piotr Wieczorek, który zajął 2 miejsce. Nieco słabiej niż starszy brat, jednak też z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Zuzanna Wieczorek plasując się na miejscu 5. W czołowej 8 znalazło się miejsce dla Jakuba Handke. Maria Żak, zajęła miejsce 15.

Limit imienny na GP Polski posiada już Aleksandra Przybylska.

E.H 

 

tenisiści na podium
tenisiści na podium
tenisiści na podium
tenisiści na podium
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych