fb Wirtualny spacer
18 grudnia 2018

Sportowy rok 2018

W czwartek 13 grudnia w auli  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie odbyło się Podsumowanie Roku Sportowego 2018. Organizatorem był Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu.

Na uroczystości zjawili się przedstawiciele całego środowiska sportowego: działacze, trenerzy oraz sportowcy reprezentujący gminę na arenie, nie tylko lokalnej, ale również województwa wielkopolskiego oraz na arenie krajowej.

Gratulacje, dyplomy oraz pamiątkowe statuetki trafiły do 49 zawodników z 15 klubów i sekcji sportowych oraz do 27 trenerów i działaczy .

Uhonorowano także osoby, które w mijającym roku poprzez swoją pracę i zaangażowanie przyczyniły się do organizacji wydarzeń sportowo-rekreacyjnych odbywających się na terenie naszej gminy.

Uroczystość swoim występem uświetnił pokaz taekwondo olimpijskiego w wykonaniu dzieci i młodzieży trenujących w klubie sportowym Sfinks Rydzyna, który prowadzi sekcję również w Śmiglu. Oprawę muzyczną zapewnili członkowie Młodzieżowej Orkiestry Dętej ze Śmigla.

Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia, a w szczególności Dyrekcji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie, wolontariuszom i pracownikom Centrum Kultury.

OKFiR

 

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych