fb Wirtualny spacer
28 sierpnia 2017

Świętowali seniorzy

Gościem specjalnym III Gminnego Dnia Seniora w Śmiglu była piosenkarka i aktorka Izabela Trojanowska. Licznie zgromadzona na terenie przy wiatrakach publiczność mogła wysłuchać największych przebojów artystki.

Zanim jednak rozpoczął się koncert, odbyła się Msza Święta w kościele pw. Św. Stanisława Kostki. Grą i śpiewem liturgię uświetnił zespół Złote Kłosy z Bonikowa. Po jej zakończeniu przy wtórze Młodzieżowej Orkiestry Dętej ze Śmigla odbył się przemarsz ulicami miasta na teren przy wiatrakach.

Tam śmigielska orkiestra oraz zespół Złote Kłosy zaprezentowały się ponownie - już w bardziej rozrywkowym repertuarze. Seniorzy bez wahania wkroczyli na taneczny parkiet. Po części artystycznej odbyła się zabawa taneczna.

Organizatorem wydarzenia byli: Gmina Śmigiel, Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Centrum Kultury w Śmiglu. Wsparcia udzielili Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Śmiglu i Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu.

Organizatorzy dziękują funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji i posterunku policji w Śmiglu oraz Ochotniczej Straży Pożarnej ze Śmigla za zapewnienie bezpieczeństwa podczas przemarszu.

MM

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych