01 kwietnia 2022

Tenisowe mistrzostwa w Czaczu

26 marca 2022 r. w sali wiejskiej w Czaczu rozegrano Pierwsze Mistrzostwa Gminy Śmigiel w Tenisie Stołowym dla Zawodników Niezrzeszonych w PZTS.

W kategorii seniorów zwyciężył  Michał Skałecki ze Śmigla. Na drugim miejscu uplasował się Wiesław Pawlak z Czacza, a na trzecim  Maciej Kozłowski z Wielichowa.

W związku z brakiem zawodniczek w kategorii kobiet, do mistrzostw dopuszczono zawodniczki GLKS „Orlęta” Czacz. Pierwsze miejsce zajęła Julia Zamelska ze Śmigla, drugie Patrycja Myszuk z Czacza, a trzecie Marianna Kobiałka z Czacza .

Fundatorem pucharów była Rada Miejska Śmigla. Statuetki  dla najmłodszych uczestników zawodów ufundował sponsor Grzegorz Jankowiak. Napoje zostały ufundowane przez  Błażeja Zamelskiego, a wyżywienie zorganizowała Firma Masarsko-Wędliniarska  Maciej Kozłowski z Wielichowa.

Organizatorem mistrzostw było Stowarzyszenie GLKS ,,Orlęta'' Czacz.