17 maja 2019

Tenisowe rozgrywki międzywojewódzkie

Aż pięć zawodniczek KS Polonia Śmigiel wzięło udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w tenisie stołowym, które odbyły się 12 maja br. w Stępnicy. W zawodach tych bierze udział tylko 12 najlepszych zawodników z Województwa Wielkopolskiego oraz Zachodniopomorskiego. Dziewczyny spisały się na medal zdobywając w grze podwójnej miejsca na podium. Weronika Trybula w grze deblowej z Osińską Oliwią wywalczyły miejsce drugie, a Katarzyna Nowak z Klaudią Wachowiak miejsce trzecie.

Polonia zajęła też trzecią lokatę w klasyfikacji klubowej. Indywidualnie, najwyżej uplasowała się Weronika Świniarska zajmując miejsce 4.