fb Wirtualny spacer
20 lutego 2023

Tenisowe rozgrywki samorządowe

W środę, 15 lutego 2023 r., na sali sportowej Szkoły Podstawowej w Śmiglu rozegrane zostały V Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego Burmistrzów, Wójtów i Radnych w tenisie stołowym.

Organizatorami wydarzenia był Burmistrz Śmigla, Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu oraz Klub „Polonia” Śmigiel.  W imieniu organizatorów turniej otworzył oraz przywitał przybyłych uczestników Zygmunt Ratajczak – kierownik Ośrodka.

Tegoroczne zawody rozegrano tylko w kategorii mężczyzn. Po weryfikacji zawodników ustalono, że będą oni grać systemem każdy z każdym. Rywalizacja tego dnia była interesująca, spotkania niejednokrotnie kończyły się minimalną różnicą. Każdy chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Bardzo dobrze dysponowani byli zeszłoroczni finaliści Piotr Błaszkowski i Mirosław Kaczmarek a także Aleksander Sowa. Ostatecznie I miejsce wywalczył Mirosław Kaczmarek – radny Rady Powiatu Kościańskiego, który zakończył zmagania z kompletem zwycięstw. Na kolejnych lokatach również znaleźli się radni powiatowi, a mianowicie na II miejscu uplasował się Piotr Błaszkowskim, a na III Aleksander Sowa.

OKFiR

zdjęcie grupowe uczestników mistrzostw
zdjęcie grupowe uczestników mistrzostw
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych