fb Wirtualny spacer
14 grudnia 2016

Warsztaty w Krainie Świętego Mikołaja

Tegoroczna oferta mikołajkowa przygotowana dla dzieci przez Centrum Kultury w Śmiglu i zarządy śmigielskich osiedli była wyjątkowa. Przybyłych witali kolędami członkowie Młodzieżowej Orkiestry Dętej, a w salach czekały liczne atrakcje. Można było nie tylko zjeść własnoręcznie udekorowanego piernika, przygotować świąteczną kartkę czy popisać się zdolnościami plastycznymi przy zdobieniu bombki. Dużym zainteresowaniem cieszył się kącik malowania twarzy, do którego kolejka chętnych stała jeszcze po zakończeniu imprezy. Organizatorzy nie zapomnieli również o maluszkach, dla których przygotowano specjalne miejsce ze świątecznymi kolorowankami. Równolegle z trwającymi warsztatami dzieci chętnie brały udział w konkursach z nagrodami.

Kulminacyjnym punktem imprezy było oczywiście pojawienie się św. Mikołaja, który zasiadł na specjalnie przygotowanym tronie. Dzieci cierpliwie czekały w długiej kolejce do tego niezwykłego gościa, ale warto było, gdyż chwila rozmowy, pamiątkowe zdjęcie i słodki upominek okazały się bezcenne.

Współpraca Centrum Kultury w Śmiglu z zarządami wszystkich śmigielskich osiedli po raz kolejny zaowocowała ciekawą ofertą mikołajkową dla dzieci.

M.D.

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych