06 marca 2023

Wrócili z Zieleńca z 14 medalami

Mieszkańcy Gminy Śmigiel podczas XX Mistrzostw Powiatu Kościańskiego w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie, któreodbyły się 4 marca br.  wywalczyli łącznie aż 14 medali. Mimo, że warunki były trudne narciarze zdobyli 5 złotych, 2 srebrne i 4 brązowe medale, a snowboardziści 1 złoty i 2 srebrne medale.

Nasi zwycięzcy:

Narciarze

W swoich kategoriach wiekowych pierwsze miejsca zajęli: Stanisław Mituła, Joanna Kowalska, Jacek Frąckowiak, Beata Kaczmarek, Kazimierz Jaśkowiak.

Drugie miejsce zdobyły: Lucyna Ossowska i Danuta Strzelczyk.

Miejsce trzecie wywalczyli: Julia Mituła, Maria Skrzypczak, Bartosz Mituła, Przemysław Szaferski.

Snowboard

I miejsce zdobył Kamil Kowalski, a miejsca drugie wywalczyli: Bartosz Kaczmarek i Bartosz Bednarczyk.

Jak co roku gmina zapewniła uczestnikom mistrzostw transport na zawody.