fb Wirtualny spacer
22 maja 2023

Zaproszenie na Powiatowy Rajd Rowerowy

Rowerem wokół jeziora

Starosta Kościański Henryk Bartoszewski zaprasza miłośników rowerowych wycieczek do udziału w Powiatowym Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się w sobotę, 10 czerwca 2023 roku.

Na trasę rajdu rowerzyści wyruszą z parkingu przy kościańskim basenie (ul. Nacławska 84) o godz. 9:30. Pojadą do Nacławia, Nielęgowa, Gniewowa, przez Wonieść, Jezierzyce, dalej do Zglińca, by rajd zakończyć w Nowym Dębcu. Jeśli pozwolą na to warunki pogodowe (trasa będzie przejezdna) odcinek między Gniewowem, a Wonieściem może zostać pokonany polną drogą wzdłuż wału przy jeziorze.

Na mecie rajdu na rowerzystów czekać będzie ciepły posiłek. Długość trasy to ok. 24 km.

Istnieje możliwość dołączenia do rowerzystów na trasie. Osoby, które zechcą wyjechać z innego miejsca i dołączyć do rajdu na trasie prosimy o zaznaczenie miejsca startu w zgłoszeniu.

Powrót z mety rajdu do domu odbywać się będzie indywidualnie.

Zapisy na rajd przyjmowane będą do 5 czerwca 2023 roku w Biurze Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Kościanie (pokój 117) przy al. T. Kościuszki 22. Podpisane formularze można także wysłać pocztą (liczy się data wpływu do urzędu) lub na adresy mailowe: hannagrabus@powiatkoscian.pl lub bartekjankowski@powiatkoscian.pl.

Na stronie www.powiatkoscian.pl można pobrać formularz zgłoszeniowy, regulamin rajdu oraz klauzulę informacyjną. Jednocześnie informujemy, że tylko osoby zapisane będą mogły skorzystać z darmowego posiłku oraz zgłoszone zostaną do ubezpieczenia.

Wszystkich chętnych do wspólnej rowerowej wycieczki serdecznie zapraszamy i jednocześnie prosimy o przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących na starcie, trasie i mecie rajdu.

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych