fb Wirtualny spacer
15 maja 2018

Zbudujmy razem podwórko talentów!

Szkoła Podstawowa w Śmiglu ma szansę wygrać bezpłatną budowę "Podwórka Talentów", w ramach akcji zorganizowanej przez NIVEA. Organizatorzy wybudują place zabaw dla dzieci w 5 lokalizacjach, które zostaną wybrane poprzez głosowanie.

Z każdego adresu e-mail można oddać JEDEN GŁOS DZIENNIE. Głosowanie trwa do 21 czerwca. Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie osiągnąć sukces!

 
GŁOSOWAĆ MOŻNA ZA POŚREDNICTWEM STRONY INTERNETOWEJ - KLIKNIJ ABY ZAGŁOSOWAĆ

ORAZ APLIKACJI MOBILNEJ - KLIKNIJ ABY POBRAĆ APLIKACJĘ

 

Instrukcja jednorazowej rejestracji oraz głosowania za pośrednictwem strony internetowej:

KROK 1 - Należy wejść na stronę internetową www.podworko.nivea.pl i kliknąć "Logowanie/Rejestracja"

 

KROK 2 - Jeżeli jesteśmy już zarejestrowani, logujemy się. Jeżeli nie, wypełniamy formularz rejestracji. Po rejestracji należy potwierdzić swój adres e-mail klikając w link, który zostanie wysłany na Państwa skrzynkę mailową.

 

KROK 3 - Gdy jesteśmy już zarejestrowani i zalogowani, klikamy "Głosuj" w górnym menu strony. Pokaże nam się okienko, gdzie należy uzupełnić rubryki "województwo" oraz "powiat" i potwierdzić klikając w "Znajdź lokalizację"

 

KROK 4 - Powinna pojawić się tylko jedna lokalizacja - Śmigiel. Z prawej strony należy kliknąć "Głosuj" i potwierdzić swój wybór. Gotowe!

 

 

Instrukcja jednorazowej rejestracji oraz głosowania za pośrednictwem aplikacji

 

KROK 1 - Instalujemy aplikację ze Sklepu Google Play i uruchamiamy ją.

 

 

KROK 2 - Pojawi nam się szczegółowa informacja dot. akcji. Klikamy wedle uznania "Dalej" bądź "Pomiń", a następnie, jeżeli posiadamy już konto, klikamy "Zaloguj" a jeżeli nie - "Zarejestruj". W przypadku wyboru tej drugiej opcji zostaniemy przeniesieni na stronę internetową, gdzie trzeba będzie się zarejestrować a następnie potwierdzić swój adres mailowy klikając w link na swojej skrzynce mailowej.

 

 

 

 

KROK 3 -Gdy jesteśmy już zalogowani klikamy "Rozpocznij", następnie "Szukaj lokalizacji" i w kolejnym okienku wpisujemy uzupełniamy rubryki "województwo" oraz "powiat" i klikamy "znajdź lokalizację".

 

KROK 4 - Powinna pojawić się tylko jedna lokalizacja - Śmigiel. Z prawej strony należy kliknąć "Głosuj" , potwierdzić swój wybór i zaakceptować regulamin. Gotowe!

  

 

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych