17 kwietnia 2015

Złoci medaliści Polonii Śmigiel

Indywidualnie wśród juniorek mistrzynią województwa została Grażyna Cieśla z KS „Polonia” Śmigiel. Drugie miejsce i tytuł wicemistrzyni wywalczyła Joanna Maślak z GLKS „Orlęta” Czacz.
Na najwyższym podium w kategorii juniorzy stanął Andrzej Juszczak. Czwarte miejsce zajął Denis Bolewicz, a siódme Dawid Jóźwiak.
Drużynowo juniorzy „Polonii” również wywalczyli złoty medal. W skład drużyny weszli: Andrzej Juszczak, Denis Bolewicz i Dawid Jóźwiak.
Zawodniczki „Orląt”: Milena Weinert i Joanna Maślak drużynowo zajęły miejsce drugie i odebrały srebrny medal.
Tenisiści ze Śmigla i Czacza zagrają w Mistrzostwach Polski w Krakowie, które odbędą się w dniach od 29 kwietnia do 3 maja 2015 r.