16 kwietnia 2015

Złoto dla tenisistów SP Śmigiel

W tegorocznym IX Wojewódzkim Memoriale im. Andrzeja Grubby w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych drużyna ze Śmigla stanęła na najwyższym miejscu na podium. W meczu finałowym śmigielanie pokonali tenisistów ze szkoły w Obornikach 3:0. Zawody odbyły się 13 kwietnia w Czarnkowie. Do rywalizacji stanęło 10 drużyn z Wielkopolski. W składzie reprezentującym Szkołę Podstawową w Śmiglu zagrali: Filip Ludwiczak, Remigiusz Styziński, Eryk Grochowy oraz Dawid Gbiorczyk. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Remigiusz Styziński.
Tenisiści trenowali pod okiem Danuty Strzelczyk.

Śmigielska drużyna reprezentować będzie województwo na zawodach ogólnopolskich, które odbędą się 13 czerwca w Sopocie.