fb Wirtualny spacer
18 września 2023

Spotkanie autorskie z pisarzem, Maxem Czornyjem

W sali klubowej CK 14 września br. odbyło się spotkanie autorskie ze znanym polskim pisarzem, Maxem Czornyjem. Jest to jeden z najchętniej czytywanych przez śmigielskich czytelników autorów. W jego dorobku możemy znaleźć kryminały, thrillery, powieści obyczajowe oparte na faktach, a także literaturę dla młodzieży. Max Czornyj opowiedział o sobie, o procesie twórczym i sposobach spędzania wolnego czasu. Lekko i zabawnie opowiadał o swoich doświadczeniach, wciągając uczestników spotkania w dyskusję.  Ze strony czytelników padło wiele interesujących pytań i na każde uzyskali odpowiedź. Po spotkaniu autor chętnie podpisywał egzemplarze swoich powieści i pozował do zdjęć.

Miłą atmosferę podczas spotkania zapewniły także panie z KGW Śmigiel, przygotowując poczęstunek na spotkanie. Na stołach nie zabrakło świeżych domowych wypieków oraz kanapek. MBP w Śmiglu dziękuje Paniom: Danucie, Bogusi, Ewie, Małgosi i Geni za pomoc!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

AL, fot. archiwum MBP

@NPRCz 2.0

@Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

@Narodowe Centrum Kultury

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych