fb Wirtualny spacer
02 września 2016

Nabór wniosków do RKG "Równać Szanse 2016"

Do 25 października 2016 r., do godziny 12.00, trwa nabór wniosków do Regionalnego Konkursu Grantowego Programu Równać Szanse Polsko–Amerykańskiej Fundacji Wolności, administrowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Celem konkursu jest wsparcie projektów, których celem ma być rozwój u młodych ludzi umiejętności społecznych przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.

O dotacje do 8 500 zł na projekty minimum 6-miesięczne, rozpoczynające się nie wcześniej
niż 1 lutego 2017 r. i trwające nie dłużej niż do 31 sierpnia 2017 r. mogą ubiegać się fundacje i stowarzyszenie, w tym OSP, a także biblioteki i domy kultury z terenów wiejskich i miast do 20 000 mieszkańców.

Więcej informacji, w tym wzór formularza wniosku i zasady konkursu na stronie internetowej programu: www.rownacszanse.pl oraz na stronie Operatora – Stowarzyszenia Instytut Zachodni z Poznania http://www.siz.poznan.pl/regionalny-konkurs-grantowy-2016/

 

 

19 września 2016 r. [poniedziałek] w Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Częstochowska 25 (budynek Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości) odbędzie się spotkanie informacyjne dla wszystkich zainteresowanych ww. programem. Ogłoszenie wraz z odnośnikiem do formularza zgłoszeniowego dostępne są w załączniku.

Pliki do pobrania

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych