fb Wirtualny spacer
2013-10-10

Wysokie noty tenisistów

Udany Start Kuby
W dniach 27-29 września 2013 r. w Bilczy (województwo świętokrzyskie) odbyło się I Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. Prawo startu w tych zawodach uzyskał zawodnik z KS Polonia Śmigiel – Jakub Jankowski, jako jeden z dwóch reprezentantów wielkopolski.
Start w zawodach Jakub może uznać za udany. Na 99 zawodników startujących w zawodach Kuba zajął wysokie 26 miejsce w Polsce. W zawodach udział wzięli najlepsi zawodnicy z Polski w tej kategorii. Jakub jest o rok młodszy od większości zawodników startujących w tej kategorii, dlatego będzie miał szansę rywalizować w tej samej kategorii jeszcze w przyszłym sezonie rozgrywkowym. Na zawody Jakub pojechał ze swoją trenerką Danutą Strzelczyk oraz tatą.
Tenisistki Orląt w Drzonkowie
Tydzień wcześniej, w dniach od 20-21 września w Drzonkowie z udziałem ponad dwustu zawodników i zawodniczek rozegrano Mini CUP w kategorii żaków, młodzików i kadetów. Międzynarodowy turniej tenisa stał na wysokim poziomie. Klub Orląt z Czacz reprezentowały trzy zawodniczki. Joanna Maślak w kategorii kadetek po dwudniowych wyrównanych pojedynkach zajęła 6 miejsce. Druga zawodniczka: Natalia Czekała występująca również w kategorii kadetek zajęła miejsce 12, natomiast w kategorii młodziczek Alicja Maślak zajęła miejsce 18.

AKA

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych