fb Wirtualny spacer
2009-12-10

Wyniki IV rundy

DH Trans – Eda Trans   2:2 (1:1)
            DH Trans kolejny raz zremisował, choć tym razem dość szczęśliwie. Po szybkim trafieniu Walkowiaka, prawie natychmiast odpowiedział Stachowiak. Potem do gry wkradło się trochę nieładu, posypały się kary. Rydlewski (Eda Trans), dwukrotnie wykluczony, może mówić o sporym szczęściu, bo za pierwszym razem powinien ujrzeć czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie wobec Frąckowiaka, który w zamieszaniu podbramkowym faulował bramkarza. Końcówka meczu to popis Stachowskich (Eda Trans). Ten na bramce to bohater – kilka świetnych interwencji ratuje remis. Ten drugi, R. Stachowski nie wykorzystał karnego w końcówce meczu. Do tego dołożymy bardzo złe zachowanie Sołtysiaka w bramce DH, który też mógł spokojnie ujrzeć czerwony kartonik i mamy cały obraz meczu.
Bramki: DH Trans – Walkowiak 5’, Karpiński 22’,
              Eda Trans - Stachowiak 8’, Stachowski R. 23’.
Dan Mir – Siewruk Leszno     0:3 walkower
            Za grę nieuprawnionych zawodników w ekipie Dan Mir walkower 3:0 dla Siewruku. Warto dodać, że podczas towarzyskiej gry, na którą zgodził się Siewruk padł identyczny wynik.
Złomix – Vito Leszno    2:1 (1:0)
            Złomix wreszcie wygrał. Vito to solidny zespół, ale okazało się, że bez Pietrzykowskiego traci sporo na wartości. Pierwsza bramka dla Złomixu padła po niefortunnej próbie wybicia piłki przez Kaczmarka. Futbolówka odbiła się od wbiegającego Piotrowskiego i wpadła do bramki. W 22 minucie po błędzie w defensywie Złomixu wyrównał lider klasyfikacji strzelców Otto. Dwie minuty później Łakomy w sobie tylko znany sposób zrobił z piłką to co chciał (przy biernej postawie obrony Vito) i precyzyjnym strzałem ustalił wynik meczu.
            Za krytykowanie w sposób nie do przyjęcia orzeczeń sędziowskich Jacek Otto (Vito Leszno) został odsunięty od gry w piątej kolejce ALPNH w Nietążkowie.
Bramki: Złomix – Piotrowski 7’, Łakomy 24’,
                Vito    - Otto 22’.
Astra 2 Koszanowo – Mal Pol Kąkolewo   1:0 (0:0)
            Jeden z dwóch hitów tego wieczoru. Widać było, że Astra weszła no boiska mocno skupiona, Mal Pol z kolei od początku sprawiał wrażenie zespołu trochę pogubionego. Pozwoliło to Astrze nabrać właściwego tempa i z minuty na minutę przewaga Koszanowa rosła. W 15’ rzut wolny na bramkę ładnym płaskim strzałem zamienił Józefiak. Mal Pol dążył do wyrównania, ale tyły Astry do końca grały czujnie i 3 punkty wędrują do Koszanowa. Zespół Astry potwierdza aspiracje do tytułu mistrza ligi. Gra solidną, zespołową piłkę.
Bramka: Astra 2 – Józefiak 15’.
Makintosch&Porabiantus – GKRPA Śmigiel    2:3 (1:0)
            W meczu outsiderów lepsza GKRPA Śmigiel. Na lidera zespołu wyrasta Omieczyński, który tego dnia zdobył dwa gole. Dla M&P trafił Dłużyk, który w poprzednich sezonach prezentował się bardzo przyzwoicie. GKRPA odbija się od dna, M&P nadal bez punktów.
Bramki: M&P – Dłużyk 12’, Grygier 24’,
           GKRPA – Omieczyński 2*(13’, 22’), Nadolny 19’.
Kozatko – Marta   1:1 (1:0)
            Szlagier kolejki na remis. W meczu nie brakowało sytuacji, chociaż więcej miała ich Marta. Kozatko ma jednak w bramce Frąckowiaka, który praktycznie cały mecz kapitalnie bronił. W Kozatko widać było brak Kuźniaka, który jest dyrygentem tego zespołu. Nie zawiódł Ruta, wyrównał Sibilski. Tzw. remis ze wskazaniem na Martę, która powinna jednak grać bardziej zespołowo i wykorzystywać z całego mnóstwa sytuacji jakie sobie wypracowuje chociaż kilka.
Bramki: Kozatko – Ruta 8’,
              Marta     - Sibilski 16’.

Wyniki             Runda 4
6 grudnia 2009
DH Trans Eda Trans 2 : 2 ( 1 : 1 )
DAN – MIR Siewruk Tycner Leszno 0 : 3 ( 0 : 0 )
Astra 2 Koszanowo Mal Pol Kąkolewo 1 : 0 ( 0 : 0 )
ZŁOMIX Vito Leszno 2 : 1 ( 1 : 0 )
Makintosch & Porabiantus GKRPA Śmigiel  2 : 3 ( 1 : 0 )
Kozatko Marta 1 : 1 ( 1 : 0 )
Elewen Team Morownica pauza   :   (   :   )

JG

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych