Wyniki II i III rundy

VI Edycji Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Nietążkowie w sezonie 2009/2010.

Mecze rundy II
DH TRANS – SIEWRUK LESZNO 2:2 (1:0)
Mecz otwarcia drugiej kolejki okazał się pojedynkiem snajperskim Frąckowiaka (DH) i Dąbrowskiego (Siewruk). Rozpoczął ten pierwszy i wszystko szło po myśli DH Transu, który grał spokojnie i kontrolował grę. Aż do pechowej 13 minuty. Wtedy to właśnie Dąbrowski wstrząsnął obroną DH, i to dwukrotnie w ciągu minuty. Remis uratował wspomniany wcześniej Frąckowiak, który przypomniał o sobie w 15’. Wynik 2:2 utrzymał się do końca meczu.
Bramki: DH Trans – Frąckowiak *2 (5’, 15’),
               Siewruk -    Dąbrowski *2 (13’, 13’).

EDA TRANS – MAL POL KĄKOLEWO 1:2 (1:2)
W meczu zespołów aspirujących do podium lepszy okazał się Mal Pol, który w pierwszej połowie prowadził już 2:0 po bramkach Laskowskiego i Karwatki. Jeszcze Duszyński (Eda Trans) odpowiedział celnym trafieniem i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:2 dla Mal Pol-u. Druga część spotkania to znaczna przewaga zespołu ET, który na szybką grę Mal Pol-u odpowiadał bardzo ładnymi, składnymi akcjami. Przewaga Eda Trans rosła z minuty na minutę, ale zabrakło skuteczności. Kilka interwencji Jankowiaka, bramkarza Mal Pol-u uratowało 3 pkt.
Bramki: Eda Trans – Duszyński Mateusz (11’),
              Mal Pol – Laskowski (5’), Karwatka (11’).

DAN MIR – GKRPA ŚMIGIEL 3:0 (1:0)
Debiut Dan Mir-u w tych rozgrywkach można uznać za udany. Młody skład pierwszej piątki bez problemów poradził sobie ze zbyt pasywnie grającym rywalem. Pierwszą czerwoną kartkę obejrzał P. Wojciechowski, ale na wniosek Kolegium Sędziowskiego przy poparciu organizatorów, w  powołaniu na pkt 23, kara ta została potraktowana wychowawczo i nie odsunęła zawodnika od gry w następnych meczach. Dobrą zmianę w Dan Mirze dał Kasperski, który ustalił wynik strzelając trzecią bramkę. Szkoda GKRPA, bo to zespół który stać na więcej, ale musi się nauczyć wykorzystać swój potencjał i zagrać z większą wiarą.
Bramki: Dan Mir – K. Wojciechowski *2 (4’, 14’), Kasperski (17’).

MAKINTOSCH&PORABIANTUS – VITO LESZNO 1:3 (0:1)
Vito tym razem stawiło się w szerszym składzie i nie miało żadnych problemów z pokonaniem znów słabo grającego M&P. Kolejne dwa trafienia dołożył Otto, który ma już na swoim koncie trzy trafienia. Postawa młodych zawodników M&P jest wysoce nieskuteczna już drugi mecz. Vito natomiast, jeżeli utrzyma taką skuteczność i styl gry z tego meczu, może zacząć pukać do drzwi otwierających drogę do podium.
Bramki: M&P – Sadowski 22’,
              Vito – Otto *2 (13’, 11’), Kania (6’).

ELEWEN TEAM MOROWNICA – MARTA 0:1 (0:1)
Po tym meczu Elewen Team spadł na ostatnie miejsce w tabeli, czyniąc to chyba zasłużenie, ponieważ w drugim już meczu nie stanowił większego zagrożenia dla przeciwnika, choć i ten nie był wielce wymagający. Marta wygrała spotkanie po bramce Sibilskiego, który otrzymał piłkę przed pustą bramkę po bardzo ładnej, składnej akcji kolegów z drużyny. Dobra postawa z przodu Wozińskiego, a tyłu Bojka z Marty dała temu zespołowi trzy punkty.
Bramki: Marta – Sibilski (6’).

ZŁOMIX – KOZATKO 2:2 (1:1)
Tym razem Kozatko trafiło na solidny zespół środka tabeli, i od razu było widać że ma problemy ze zdobywaniem bramek. Mimo dobrego otwarcia Ruty (Kozatko) w 1’ świetny strzał w długi róg, to już w trzeciej minucie reprymendy udzielił Woźniak (Złomix) do prowadzając do remisu. Później dużo walki w środku pola, drugie trafienie dołożył Ruta, wyrównał strzałem z bliska Łakomy. Dobrą okazję miał jeszcze Kuźniak, ale z krótkiego rogu trafił w słupek (drugi dobry występ tego zawodnika). Złomix mógł to spotkanie wygrać, gdyż wypunktował przeciwnika faulami, i na około minutę przed końcem spotkania miał rzut karny. Tym razem szansy nie wykorzystał Woźniak, którego strzał obronił Frąckowiak. Złomix znów remisuje, marnując szansę na 3 punkty niewykorzystanym rzutem karnym.
Bramki: Złomix – Woźniak (3’), Łakomy (21’),