fb Wirtualny spacer
16 kwietnia 2018

KGW świętowały z Elvisem

Po raz trzeci panie z kół gospodyń wiejskich z Gminy Śmigiel  wspólnie świętowały Dzień Kobiet. W tym roku 13 kwietnia 2018 r. w sali wiejskiej w Żegrówku zebrało się ponad 160 pań z 11 kół.

Obecni na uroczystości: burmistrz Małgorzata Adamczak oraz Wiesław Kasperski - przewodniczący Rady Miejskiej Śmigla złożyli wszystkim paniom życzenia, a przewodniczący wręczył im róże. Wśród kobiet były także radne rady miejskiej: Beata Żyto i Danuta Strzelczyk.

Impreza corocznie jest wspólnym przedsięwzięciem KGW i Burmistrza Śmigla. Wsparcia technicznego udzieliło Centrum Kultury w Śmiglu.

Na stołach nie zabrakło domowych wypieków gospodyń, a burmistrz Adamczak zadbała o atrakcję wieczoru. Gwiazdą wieczoru był półfinalista programu Mam Talent - Piotr Bugzel, który wcielił się w Elvisa Presleya.

W obchodach wzięły udział gospodynie z: Morownicy, Czacza, Sierpowa, Żegrówka, Robaczyna, Poladowa, Nowej Wsi, Bruszczewa, Śmigla i Karśnic oraz po raz pierwszy gospodynie ze Spławia.

Nie zabrakło życzeń dla pań obchodzących jubileusz działalności w KGW: Marii Kupki z Żegrówka piastującej cztery dziesięciolecia funkcję przewodniczącej koła

oraz Elżbiety Kozłowskiej sprawującej 40 lat funkcję skarbnika w KGW Karśnice.

W tym roku w rolę kelnerów wcielili się panowie, pracownicy Urzędu Miejskiego Śmigla.

AKA

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych