fb Wirtualny spacer
10 marca 2021

Zaproszenie do udziału w konferencji on-line pt.: O współpracy jednostek samorządu terytorialnego i organizacji społecznych z korzyścią dla mieszkańców

Stowarzyszenie Centrum  PISOP zaprasza na konferencję on-line

Szanowni Państwo,

Na skuteczne działanie organizacji pozarządowych nie rzadko ma wpływ dobra współpraca z lokalnym samorządem. Jak budować tę współpracę z korzyścią dla społeczności lokalnej?

Z wielką przyjemnością zapraszam do udziału w KONFERENCJI ON-LINE „O współpracy jednostek samorządu terytorialnego i organizacji społecznych z korzyścią dla mieszkańców”, która odbędzie się 19.03.2021 r. w godz. 10.00 – 13.00.

Podczas Konferencji o swoich doświadczeniach w temacie współpracy międzysektorowej opowiedzą: Ryszarda Grobelnego (Prezydenta Poznania w latach 1998-2014), reprezentacji Miasta i Gminy Pleszew: Arkadiusza Ptaka (Burmistrza Miasta i Gminy Pleszew) i Lucyna Roszak (Prezeska Fundacji Animacja), reprezentanci Miasta Leszna: Anna Szymańska (Pełnomocnik ds. NGO w Lesznie) i Teresa Rękosiewicz (prezeska stowarzyszenia Wygraj Siebie).

Konferencja będzie także okazją do zapoznania się z założeniami Funduszy Unii Europejskiej na lata 2021 – 27, o czym opowie Andrzej Rybus-Tołłoczko (Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych).

Podczas Konferencji zaprosimy także uczestników do udział w projekcie WARNiK, w ramach którego będziemy wypracowywać i wspierać wdrażanie nowych rozwiązań sprzyjających współpracy międzysektorowej np. ogłoszenie konkursów dla organizacji społecznych w nowych obszarach, organizowanie konsultacji społecznych, czy wprowadzenie zamówień społecznie odpowiedzialnych w wybranych 12 gminach Wielkopolski.

Partnerem projektu jest norweska firma Newschool.

Program Konferencji przesyłamy w załączniku.

Na zgłoszenia czekamy do 17 marca 2021 r.

https://docs.google.com/forms/d/1abkhQRemM2qJ8UzobA5nSRlLbqieTw9DxmfiQaY545k/viewform?edit_requested=true

W razie pytań proszę o kontakt z Mikołajem Kostaniakiem - mikolaj.kostaniak@pisop.org.pl lub telefonicznie 65 520 78 86.

Serdecznie zapraszamy!

 

Pliki do pobrania

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych