fb Wirtualny spacer

Aktualności

30 czerwca 2016

Konferencja w Poladowie

W sali wiejskiej w Poladowie, 28 czerwca br. odbyła się konferencja pt. "Sytuacja dochodowa w rolnictwie wobec procesów liberalizacji w handlu międzynarodowym na świecie", prowadzona przez dr inż. Tomasza Berbeka.
30 czerwca 2016

Wianki w deszczu

Tegoroczny Festyn Świętojański został zorganizowany 25 czerwca w Czaczu.
30 czerwca 2016

Festyn w Spławiu

Rada Sołecka wsi Spławie wraz z sołtysem i jednocześnie radnym Rady Miejskiej, Sławomirem Grzelczykiem, 25 czerwca br. zorganizowała festyn dla dzieci.
29 czerwca 2016

Co słychać w Gimnazjum w Śmiglu?

Informacje z szkolnych wydarzeń.
29 czerwca 2016

„Babie lato” czas zacząć…..

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „INGA” jest patronem projektu „Babie lato”, którego adresatem są panie z nieformalnej grupy seniorek z Nietążkowa oraz Śmigla.
29 czerwca 2016

Podziękowania za wiosenną kampanię

Burmistrz Śmigla Małgorzata Adamczak wspólnie z radną Danutą Strzelczyk, 28 czerwca br. uczestniczyły w uroczystej gali w Poznaniu podsumowującej tegoroczną wiosenną edycję kampanii „Uzależnia mnie tylko sport”.
28 czerwca 2016

Sukces w "finale finałów"

Śmigielscy biegacze w sobotę startowali w Chodzieży, gdzie odbył się wielki finał trzeciej edycji kampanii "Uzależnia mnie tylko sport"
28 czerwca 2016

Chętnych było wielu

Burmistrz Małgorzata Adamczak wraz z żużlowcami Unii Leszno oraz klubową maskotką rozdawali w poniedziałkowe popołudnie bilety na finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Chętnych było wielu.
26 czerwca 2016

"Pociąg do folkloru" - koncert galowy na stacji w Śmiglu

VI Międzynarodowe spotkania folklorystyczne "Pociąg do folkloru" - 2 lipca br. plaża w Cichowie, 3 lipca br. stacja wąskotorówki w Śmiglu.
26 czerwca 2016

Lekcja historii na kolejce

Stowarzyszenie Przyjaciół Śmigielskiej Kolejki Wąskotorowej, w ramach realizowanego projektu „Turystycznie i historycznie ze Śmigielską Kolejką Wąskotorową” przeprowadziło niecodzienną lekcję historii dla gimnazjalistów.
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych