fb Wirtualny spacer

Aktualności

26 listopada 2015

Z sercem dla Bartka!

W sobotę 21 listopada 2015 r. odbył się charytatywny bal andrzejkowy, którego celem była zbiórka pieniędzy na dalszą rehabilitację Bartosza Sikory. Za pośrednictwem naszej strony, Bartosz pragnie złożyć podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w organizację imprezy.
Turniej siatkówki mężczyzn
25 listopada 2015

Turniej siatkówki mężczyzn

Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu zaprasza amatorskie drużyny do wzięcia udziału turnieju siatkówki mężczyzn.
25 listopada 2015

Tenisiści ze Śmigla na mistrzostwach wojewódzkich

Drużyny dziewcząt oraz chłopców ze Szkoły Podstawowej w Śmiglu, po zwycięstwie na szczeblu powiatowym oraz rejonowym, 24 listopada wzięły udział w Drużynowych Mistrzostwach Wielkopolski w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych.
25 listopada 2015

Biało-niebieskie Mikołajki z Unią Leszno

Centrum Kultury w Śmiglu zaprasza na spotkanie z aktualnym Drużynowym Mistrzem Polski na żużlu - Fogo Unią Leszno. Do Śmigla przybędzie najsilniejszy skład leszczyńskich "Byków" z Nickim Pedersenem i Emilem Sayfutdinovem na czele.
23 listopada 2015

Grali o „Ignysiowy Laur”

IV Wielkopolskie Konfrontacje Młodych Dudziarzy i Skrzypków Kapel Dudziarskich im. Edwarda Ignysia odbyły się 21 i 22 listopada.
23 listopada 2015

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Śmigiel

10 listopada 2015 r. Gmina Śmigiel podpisała z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu umowę dotacji na pokrycie kosztów kwalifikowanych, związanych z realizacją przedsięwzięcia pn.: „Opracowanie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Śmigiel”.
Osiedle nr 1 zaprasza
23 listopada 2015

Osiedle nr 1 zaprasza

Zarząd Osiedla nr 1 w Śmiglu zaprasza seniorów z osiedla na opłatkowe spotkanie.
Nabór do sekcji tenisa stołowego
20 listopada 2015

Nabór do sekcji tenisa stołowego

Klub Orlęta Czacz ogłasza nabór.
20 listopada 2015

Kolejna akcja e-motywacja

Wiele budujących informacji na temat pokonywania barier usłyszeli 19 listopada śmigielscy seniorzy na kolejnym ze spotkań w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbywających się w ramach akcji: E – motywacja.
Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych
20 listopada 2015

Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych

Tematem szkolenia będzie omówienie nowelizacji ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie, omówienie nowych druków ofert, umów i sprawozdań. Organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Kościanie wraz z Urzędem Miejskim w Kościanie.
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych