fb Wirtualny spacer

Aktualności

06 września 2015

Dzieci z osiedla w Nenufarze

W ostatnią sobotę wakacji Zarząd Osiedla nr 1 w Śmiglu zorganizował wyjazd dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat do Clubu Nenufar w Kościanie.
03 września 2015

Akademia Rodziny w Dymaczewie Nowym

Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych biegów rodzinnych odbywających się pod hasłem „Uzależnia mnie tylko sport” od 29 do 30 sierpnia gościli w hotelu Intel Szablewski w Dymaczewie Nowym w ramach Akademii Rodziny.
03 września 2015

Kolarze gościli na Ziemi Śmigielskiej

Po raz trzeci Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu wspomógł MKKT-PTTK „Łaziki” w organizacji ogólnopolskiego rajdu kolarskiego „W krainie lasów i jezior”.
03 września 2015

Jubileuszowy Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady

Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu w imieniu przewodniczącego Rady Miejskiej Śmigla Wiesława Kasperskiego, zaprosił piłkarzy do udziału w X Turnieju Piłki Nożnej Mężczyzn Niezrzeszonych.
03 września 2015

Zaproszenie na jesienną edycję Uzależnia mnie tylko sport

Biegniesz? - zgłoś zespół.
02 września 2015

Uroczyste Święto plonów

W tym roku Śmigiel miał zaszczyt być gospodarzem i współorganizatorem Dożynek Powiatowo-Gminno-Parafialnych. Odbyły się one 30 sierpnia na stadionie miejskim.
01 września 2015

Ogólnopolski Turniej w Tenisie Stołowym

Zaproszenie na Ogólnopolski Turniej w Tenisie Stołowym I Memoriał Kazimierza Maślak oraz I Grand Prix Wielkopolski Kadetów i Kadetek
01 września 2015

XI sesja Rady Miejskiej Śmigla

Podczas sierpniowej sesji radni podjęli jedenaście uchwał, w tym trzy dotyczące kandydatów na ławników do Sądu Rejonowego w Kościanie oraz Sądu Okręgowego w Poznaniu Ośrodka Zamiejscowego w Lesznie.
01 września 2015

Żłobek Wiatraczek otwarty

W ostatni dzień sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie Żłobka „Wiatraczek” w Śmiglu utworzonego przez Spółdzielnie Socjalną „Śmigielanka”.
28 sierpnia 2015

Nowe Życie na rowerowym rajdzie

Stowarzyszenie Klub Abstynentów „Nowe Życie” w Czaczu 23 sierpnia 2015 po raz szósty zorganizowało rajd rowerowy po gminie Śmigiel.
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych