fb Wirtualny spacer

Aktualności

28 kwietnia 2015

Międzyszkolna rywalizacja na „Orliku”

W sobotę 25 kwietnia br. na boisku sportowym „Orlik” odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami szkół podstawowych w Starym Bojanowie i Śmiglu.
28 kwietnia 2015

Matematyczne łamigłówki

W Zespole Szkół w Starym Bojanowie 24 kwietnia 2015 r. odbył się XII Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klasy szóstej szkół podstawowych Gminy Śmigiel.
28 kwietnia 2015

Grand Prix dla Zespołu Tanecznego PRYZMAT

Zespół Taneczny PRYZMAT w sobotę 25 kwietnia 2015 r. wziął udział w XII Otwartym Turnieju Wiosny Formacji Tanecznych i Solistów w Mosinie.
28 kwietnia 2015

Brązowy medal dla UKS Śmigiel

W sobotę 25 kwietnia w Kaliszu rozegrano Finał Wojewódzki w Minisiatkówce o Puchar Kinder plus Sport. Dużym sukcesem rywalizację zakończyły zawodniczki UKS Śmigiel w kategorii „czwórek” zdobywając brązowy medal.
27 kwietnia 2015

Harcerze uczą przedszkolaków pierwszej pomocy

Do grupy przedszkolnej „Smerfy” w Żegrówku 21 kwietnia br. przyszli harcerze z drużyny „Słoneczna Gromada”, aby zaprezentować maluchom jak zachować się w sytuacji kiedy zachodzi potrzeba udzielenia pomocy.
24 kwietnia 2015

Poetyckie warsztaty ze Stanisławą Łowińską

Dzięki staraniom kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Śmiglu - Danuty Hampel, w środę, 1 kwietnia w śmigielskiej placówce odbyły się jednodniowe warsztaty poetyckie dla młodzieży gimnazjalnej.
Wymagania weterynaryjne przy uboju zwierząt
24 kwietnia 2015

Wymagania weterynaryjne przy uboju zwierząt

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kościanie przekazuje informacje w sprawie wymagań weterynaryjnych przy uboju zwierząt poza rzeźnią na użytek własny gospodarstwa.
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania
23 kwietnia 2015

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania

Marszałek Województwa Wielkopolskiego zawiadamia o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzeń wodnych, na prowadzenie przez wody powierzchniowe płynące linii energetycznych i telekomunikacyjnych oraz na szczególne korzystanie z wód...
Zaproszenie
22 kwietnia 2015

Zaproszenie

Burmistrz Śmigla oraz Dziekan ks. Krzysztof Mizerski zapraszają mieszkańców Gminy Śmigiel na Mszę św. z okazji święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja, która odbędzie się 3 maja 2015 r. o godz. 11:30 w kościele p.w. NMP Wniebowziętej w Śmiglu.
Burmistrz Śmigla ogłasza przetarg
22 kwietnia 2015

Burmistrz Śmigla ogłasza przetarg

Burmistrz Śmigla ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego znajdującego się w budynku położonym w Śmiglu przy ul. Kościuszki 21
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych