fb Wirtualny spacer

Aktualności

02 listopada 2015

Od 2 listopada czynna siłownia napowietrzna w Śmiglu

Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu zaprasza od 2 listopada br. do korzystania z przyrządów siłowni napowietrznej.
Spotkanie w sprawie światłowodów
02 listopada 2015

Spotkanie w sprawie światłowodów

W związku z realizowanym na terenie gminy Śmigiel programem „Światłowód dla domu”, Urząd Miejski zaprasza na spotkanie mieszkańców Śmigla z inwestorem w sprawie budowy sieci światłowodowej.
15 października 2015

Andrzejkowa zabawa dla Bartka

Zaproszenie na Zabawę Andrzejkową dla Bartka.
29 października 2015

Zwiedzali Rogalin

Zarząd Osiedla nr 3 w Śmiglu zorganizował drugą w tym roku wycieczkę, tym razem mieszkańcy gminy z inicjatywy przewodniczącej zarządu Donaty Malak, pojechali do Rogalina.
29 października 2015

Akcja Miś

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śmiglu wraz z pedagogami szkolnymi oraz dziećmi ze szkół z terenu gminy Śmigiel, 15 października 2015 r. zorganizowali akcję Miś – „Nie bij mnie kochaj mnie”.
29 października 2015

Wolontariusze w grupie wyróżnionych

Przedsięwzięcie wolontariuszy z Gimnazjum w Śmiglu znalazło się w grupie 10 wyróżnionych projektów wyłonionych w I etapie konkursu „Otwarta Szkoła 2015".
29 października 2015

XIII sesja Rady Miejskiej Śmigla

Październikowa sesja Rady Miejskiej odbyła się wyjątkowo w ostatni poniedziałek miesiąca. Gośćmi specjalnymi na sali obrad byli uczniowie z Gminy Śmigiel.
Światłowody w gminie Śmigiel
28 października 2015

Światłowody w gminie Śmigiel

Na terenie gminy Śmigiel realizowany jest program "Światłowód do domu". Poniżej podajemy informację na temat inwestycji oraz listę domów, które będą miały możliwość podłączenia się do sieci.
27 października 2015

Śmigiel gościł młodych wokalistów

24 października br. w Centrum Kultury w Śmiglu odbyły się przesłuchania strefowe do XIII Festiwalu Piosenki Młodej Europy „Solo-Tutti” w Bydgoszczy.
21 października 2015

VI Gminna Spartakiada „Orlik”

W ramach VI Gminnej Spartakiady „Orlik” rozegrano turniej piłki nożnej uczniów klas V-VI szkół podstawowych z Gminy Śmigiel.
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych