fb Wirtualny spacer

Aktualności

21 września 2015

115 urodziny śmigielskiej kolejki

Śmigielska kolejka ma już 115 lat. Jubileusz obchodzono hucznie. Był tort, goście, urodzinowe życzenia, przejazdy, gry i zabawy, zawody i przejażdżki drezynowe, grała orkiestra dęta, a na zakończenie dnia odbył się widowiskowy pokaz sztucznych ogni.
18 września 2015

Śmigielanki na Babskim Sejmiku

Burmistrz Śmigla była partnerką Poseł na Sejm Bożeny Henczycy w organizacji III Babskiego Sejmiku Południowej Wielkopolski pod hasłem „Babskie Prawa”, który odbył się 17 września 2015 r. w Ośrodku Wczasowym Sadyba w Boszkowie.
Osiedle organizuje wycieczkę
17 września 2015

Osiedle organizuje wycieczkę

Zarząd Osiedla nr 3 w Śmiglu zaprasza Mieszkańców Śmigla NA WYCIECZKĘ DO ROGALINA, która odbędzie się 17 PAŹDZIERNIKA 2015 R.
17 września 2015

Memoriał Kazimierza Maślaka

Wyniki I-szych Otwartych Mistrzostw Śmigla w Tenisie Stołowym - Memoriału Kazimierza Maślaka, które odbyły się 12 września 2015 r. w hali Sportowej Zespołu Szkol Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie.
Zaproszenie do udziału w piłkarskim turnieju
16 września 2015

Zaproszenie do udziału w piłkarskim turnieju

Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu zaprasza amatorskie drużyny do udziału w V JESIENNYM TURNIEJU PIŁKARSKIM MĘŻCZYZN NIEZRZESZONYCH O PUCHAR BURMISTRZ ŚMIGLA.
16 września 2015

Małżeńskie 50 lat

W gminie Śmigiel trzynaście par małżeńskich świętowało złote małżeńskie gody. W środę, 16 września, w Restauracji Marta w Śmiglu jubilaci odebrali z rąk burmistrz Małgorzaty Adamczak okolicznościowe medale przyznawane przez Prezydenta RP.
16 września 2015

Zaproszenie na promocję książki

Burmistrz Śmigla oraz Zarząd Rodzinnych Ogródków Działkowych w Śmiglu zapraszają 26 września 2015 r. o godz. 18:00 na promocję książki Huberta Zbierskiego pt. "Z przeszłości śmigielskich ogródków działkowych".
14 września 2015

Jak w Śmiglu czytano „Lalkę”

Tradycja Narodowego Czytania przyjęła się w Śmiglu na dobre. Z każdym rokiem przybywa chętnych do czytania, a organizatorzy starają się wzbogacać program spotkań.
11 września 2015

Burmistrz podziękowała za pomoc

Na specjalnym spotkaniu w Centrum Kultury w Śmiglu, 11 września burmistrz Małgorzata Adamczak podziękowała wszystkim osobom, które włączyły się w organizację XII Europejskich i XV Krajowych Zawodów Sikawek Konnych w Śmiglu.
11 września 2015

Uwaga! droga Poladowo - Śmigiel będzie nieprzejezdna

Zarząd Dróg Powiatowych w Kościanie uprzejmie informuje, że w związku z przebudową drogi powiatowej nr 3820P Śmigiel – Poladowo od dnia 14 września 2015 r. droga będzie nieprzejezdna.
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych