fb Wirtualny spacer

Aktualności

07 września 2015

Będzie współpraca z Gminą Powidz

Gmina Śmigiel podejmie współpracę z Gminą Powidz. List intencyjny podpisali 3 września br. Marcin Jurga zastępca Burmistrza Śmigla oraz Jakub Gwit wójt Gminy Powidz.
07 września 2015

Centrum Kultury w Śmiglu zaprasza na zajęcia

Centrum Kultury w Śmiglu zaprasza na zajęcia plastyczne, teatralne, muzyczne, taneczne, w ofercie również aerobik i zumba.
07 września 2015

Podziękowanie dla wolontariuszki

W piątek, 4 września Marcin Jurga Zastępca Burmistrza Śmigla wraz z Mają Moskwą-Loman Sekretarzem Śmigla podziękował Angelice Konieczce za dwa miesiące pracy w Urzędzie Miejskim Śmigla, którą wykonywała na własną prośbę nieodpłatnie w ramach wolontariatu.
06 września 2015

Dzieci z osiedla w Nenufarze

W ostatnią sobotę wakacji Zarząd Osiedla nr 1 w Śmiglu zorganizował wyjazd dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat do Clubu Nenufar w Kościanie.
03 września 2015

Akademia Rodziny w Dymaczewie Nowym

Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych biegów rodzinnych odbywających się pod hasłem „Uzależnia mnie tylko sport” od 29 do 30 sierpnia gościli w hotelu Intel Szablewski w Dymaczewie Nowym w ramach Akademii Rodziny.
03 września 2015

Kolarze gościli na Ziemi Śmigielskiej

Po raz trzeci Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu wspomógł MKKT-PTTK „Łaziki” w organizacji ogólnopolskiego rajdu kolarskiego „W krainie lasów i jezior”.
03 września 2015

Jubileuszowy Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady

Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu w imieniu przewodniczącego Rady Miejskiej Śmigla Wiesława Kasperskiego, zaprosił piłkarzy do udziału w X Turnieju Piłki Nożnej Mężczyzn Niezrzeszonych.
03 września 2015

Zaproszenie na jesienną edycję Uzależnia mnie tylko sport

Biegniesz? - zgłoś zespół.
02 września 2015

Uroczyste Święto plonów

W tym roku Śmigiel miał zaszczyt być gospodarzem i współorganizatorem Dożynek Powiatowo-Gminno-Parafialnych. Odbyły się one 30 sierpnia na stadionie miejskim.
01 września 2015

Ogólnopolski Turniej w Tenisie Stołowym

Zaproszenie na Ogólnopolski Turniej w Tenisie Stołowym I Memoriał Kazimierza Maślak oraz I Grand Prix Wielkopolski Kadetów i Kadetek
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych