fb Wirtualny spacer

Aktualności

16 października 2015

Darli pierze i kisili kapustę

Stowarzyszenie „Partnerstwo Lokalne w Śmiglu” przy współpracy z Radą Sołecką Nowej Wsi zrealizowało projekt pn.: „Jeszcze nie takie stare, a dla niektórych już nowe, wspomnień czar…”.
16 października 2015

Warsztaty biblioteczne "Przygoda z książką"

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Śmiglu, 9 października rozpoczął się cykl warsztatów dla przedszkolaków i pierwszych klas.
16 października 2015

Oblicza Nepalu

Centrum Kultury w Śmiglu zaprasza na wernisaż wystawy "Oblicza Nepalu".
16 października 2015

Bilety na koncert J. Steczkowskiej do nabycia w Śmiglu

Reagując na Państwa prośby uruchomiliśmy w Śmiglu punkt sprzedaży biletów na grudniowy koncert Justyny Steczkowskiej. Wejściówki w cenie 40 i 30 złotych można nabyć w Gminnym Centrum Informacji, przy ul. Kościuszki 20.
15 października 2015

Nowy kierownik Posterunku Policji

Asp. Sztab. Gwidon Kaczmarek od 15 października pełni obowiązki kierownika Posterunku Policji w Śmiglu. Dotychczasowy kierownik - Krzysztof Kuciak został Komendantem Komisariatu Policji w Rakoniewicach.
14 października 2015

Plac zabaw w Karśnicach otwarty

W Karśnicach powstał nowy plac zabaw. Uroczystego otwarcia dokonali wspólnie Zbigniew Kędziora sołtys wsi Karśnice, Anna Jaworska radna Rady Miejskiej Śmigla oraz burmistrz Małgorzata Adamczak. Impreza odbyła się 11 października.
13 października 2015

X Śmigielska Jesień Turystyczna

W sobotę 10 października miłośnicy turystyki spotkali się w Poladowie. Poranek nie należał do ciepłych, tak więc Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu zadbał o gorący posiłek oraz napoje.
12 października 2015

Shalom ponownie koncertował w kaplicy

Kolejny raz z koncertem muzyki żydowskiej wystąpił w Śmiglu wokalno-klezmerski Zespół „Shalom”, który w tym roku świętuje 15-lecie istnienia.
12 października 2015

120 lat OSP w Śmiglu

W sobotę uroczystości jubileuszowe w związku ze 120 rocznicą utworzenia jednostki obchodziła Ochotnicza Straż Pożarna w Śmiglu.
Technika głosowania w wyborach parlamentarnych
12 października 2015

Technika głosowania w wyborach parlamentarnych

Na prośbę Państwowej Komisji Wyborczej prezentujemy materiały multimedialne dotyczące głosowania w nadchodzących wyborach parlamentarnych zaplanowanych na 25 października. Materiały dostosowane są do osób niesłyszących.
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych