fb Wirtualny spacer

Aktualności

12 listopada 2015

"Ignysiowy Laur" 2015

Organizatorzy IV Wielkopolskich Konfrontacji Młodych Dudziarzy i Skrzypków Kapel Dudziarskich im. Edwarda Ignysia "Ignysiowy Laur" 2015 zapraszają 22 listopada 2015 r. do Centrum Kultury w Śmiglu na koncert laureatów.
12 listopada 2015

Jak w Śmiglu świętowano 11 listopada

Uroczyste obchody z okazji narodowego Święta Niepodległości w Śmiglu rozpoczęły się Apelem Poległych pod pamiątkową tablicą poświęconą hm. Zbigniewowi Łukomskiemu.
12 listopada 2015

Drużynowe Mistrzostwa Rejonu w tenisie stołowym

Organizatorem Drużynowych Mistrzostw Rejonu w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych była Szkoła Podstawowa w Śmiglu. Zawody odbyły się 4 listopada i wzięło w nich udział 12 drużyn w kategorii chłopców i 9 drużyn dziewcząt.
10 listopada 2015

Zwycięstwa siatkarek

Sukcesy siatkarek UKS Śmigiel.
06 listopada 2015

Wirtualne spotkanie z ikoną stylu - Heleną Norowicz

W czwartek, 3. listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Śmiglu odbyło się kolejne, trzecie już spotkanie w ramach projektu ,,Akcja: e-motywacja''.
06 listopada 2015

Wicemistrzyni Polski z gminy Śmigiel

Mieszkanka gminy Śmigiel Karolina Jankowiak została drugą wicemistrzynią Polski w klasie MX kobiet w motocrossie. Burmistrz Małgorzata Adamczak zaprosiła mistrzynię do swojego gabinetu, by osobiście pogratulować jej sukcesu i podziękować za godne reprezentowanie gminy.
06 listopada 2015

Wieści z Zespołu Szkół w Czaczu

Relacja z wydarzeń w czackiej szkole.
Ankieterzy na terenie gminy
05 listopada 2015

Ankieterzy na terenie gminy

W najbliższy piątek i sobotę na terenie gminy Śmigiel będzie odbywać się ankietyzacja domów jednorodzinnych w związku z planem gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Śmigiel.
05 listopada 2015

Ćwiczenia z instruktorem na siłowni zewnętrznej

Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji zaprasza na spotkanie z instruktorem, który zaprezentuje możliwości ćwiczeń na urządzeniach siłowni napowietrznej.
05 listopada 2015

Apel do mieszkańców gminy Śmigiel

Apelujemy do wszystkich mieszkańców gminy Śmigiel o zaprzestanie spalania w piecach CO i paleniskach domowych odpadów z tworzyw sztucznych,
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych